Vánoční dárky pro ni

Druhý vánoční článek je tady. Bude i článek “Dárky pro něj”, ale protože jsem holka, tak je tohle pro mě jednodušší a nepotřebuju tolik času na vymýšlení.

Kulma/žehlička

Zná to asi 90 % z nás. Když máme rovné vlasy, chceme je vlnité a naopak a proto je tohle super dárek, ale je důležité dát pozor na kvalitu. Svou žehličku jsem dostala asi před pěti šesti lety a vím, že tehdy byla hrozně drahá, protože je to Braun, ale za to mi slouží do dneška a nemám sebemenší potřebu ji vyměnit. Letos jsem si přála kulmu, tak snad s ní budu mít stejně dobré zkušenosti.

Ponožky

Bez legrace. Každý rok si přeju ponožky, protože mám pocit, že mi je někdo žere a zůstává mi jen jedna z páru nebo vůbec žádná a většinou před Vánoci už pomalu nemám, co bych nosila. Pokud vám ponožky přijdou trapné, tak zkuste Happy Socks, což je švédská značka ponožek, které jsou strašně drahé, ale zato úžasné.

Kosmetika

Ať už dekorativní nebo pečující, kosmetika většinu slečen potěší a nejlepší na tom je, že se prodávají dárkové sady, se kterými se většinou nespletete, takže si ušetříte čas a námahu a pokud vhodnou dárkovou sadu nenajdete, můžete si udělat vlastní a originální, což se cení. Jen pozor na jednu věc, pokud darujete sprchový gel, tělové mléko a třeba ještě něco, je to celkem v pořádku, ale osobně bych bych se vyhnula samostatně darovaným deodorantům, mýdlům a podobně, protože by si to dotyčná mohla vyložit zle. Jako samostatný dárek bych raději zvolila parfém nebo toaletní vodu.

Oblečení

Oblečení je takový sporný dárek a, podle mě, jsou vlastně jen dvě situace, kdy je dobrý nápad ho dát a to, pokud znáte velikost a vkus dotyčné a jste si naprosto jistí, že se jí to bude líbit nebo pokud darujete něco vtipného, jako třeba sobí svetr. Já loni dostala pyžamo s perníčkem a nápisem “Bite me” a byla jsem nadšená, takže to je taky takový malý tip, pyžama jedou.

Knížka/diář

Osobně miluju čtení a většina lidí kolem mě taky, takže tento tip nemohl chybět. Knížka je totiž celkem vděčný dárek a navíc před Vánoci bývají v knihkupectvích obrovské slevy. Pak je tady time management a s tím související diář. Já ho momentálně nemám, protože čekám na rok 2018 a musím říct, že je to pro mě hodně těžké, protože mobil na mě moc nefunguje a pamatovat si to? Tak to ani omylem, to prostě nezvládám. A navíc, diáře jsou neskutečně roztomilé a pokud je obdarovaná papírenský maniak (jako spousta z nás), bude tohle jeden z nejlepších dárků. Ale opět pozor na vkus, ať u stromečku nevznikne trapná situace.

Doporučené

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..