Vánoční dárky pro něj

Upřímně, tohle pro mě je a vždycky bylo hodně nevděčné téma. Každý rok “trpím” při vymýšlení dárků pro mužskou část rodiny a moje fantazie v tomhle směru jaksi pokulhává, ale pár věcí jsem přece jen vymyslela.

Jídlo/pití

To bylo první, co mě napadlo. Nemyslím jídlo/pití toho typu, co jsem vybírala do adventního kalendáře, ale něco lepšího, jako je například Bedna pro muže, kde tedy nenajdete jen jídlo, ale třeba i kosmetiku, ale to teď nechme, nebo můžete darovat kvalitní alkohol. Například u nás doma se loni pod stromečkem objevilo pravé, francouzské (a taky pekelně drahé) šampaňské.

Sportovní vybavení

Většina mužů kolem mě se nějakým způsobem pohybuje ve sportovním odvětví. Buď chodí do posilovny nebo dělají nějaký konkrétní sport a sportovní vybavení je pro ně nutností, ať už jsou to doplňky stravy, sportovní oblečení nebo jiné vybavení. Pokud se v tom orientujete, tím lépe pro vás a pokud ne, nechte si s výběrem raději poradit. Taky je dobré dotyčného lépe poslouchat (respektive mít uši našpicované 24/7), protože jakákoliv zmínka vám usnadní výběr.

Dárkový poukaz

Protože a poněvadž do světa pánské módy a kosmetiky ještě stále, tak úplně, nevidím, jsou pro mě (a nejspíš nejen pro mě) dokonalým řešením dárkové poukázky. Jasně, někdo může namítat, že je blbý, aby dotyčný věděl, kolik jste do něj investovali, ale za mě je teda daleko lepší dát poukaz než dát něco, co nepřinese radost a akorát nám bude oběma trapně.

Zážitek

Osobně jsem už měla v plánu zážitek darovat, ale bohužel to nevyšlo, i přes to si ale myslím, že je to jedna z nejlepších věcí, jaké můžete dát. Skvělé na tom je, že dneska už jsou zážitky téměř jakékoliv, od jízdy tankem až po víkend v pivních lázních, takže stačí jen vybrat ten pravý. Podívat se můžete třeba tady nebo tady.

Doporučené

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..