Vánoční dárky na poslední chvíli

Vánoce se kvapem blíží a na rozdíl od loňska, kdy jsem dávala tipy na dárky pro něj a pro ni, letos mám tipy na dárky na poslední chvíli, což mnozí z vás jistě ocení.

Dárkové balíčky

První možnost, co mě napadla, byly různé dárkové balíčky, ať už ty kosmetické nebo ty s jídlem. Přiznám se, letos jsem tímto způsobem vyřešila dárky pro půlku rodiny, protože jsem (jako každý rok, samozřejmě) nechala nákupy na poslední chvíli. Osobně jsem zvolila e-shop Notino a to ze dvou důvodů: Obrovský výběr jak pro ženy tak pro muže a rychlé doručení a to i o víkendu. Kdybych chtěla pořizovat balíčky s jídlem, zvolila bych Mixit a jako takový poslední tip na dárek pro muže (protože, přiznejme si, výběr dárku pro ně je prostě složitější, než pro nás) jsou Dárkové bedny. Na tomhle konceptu se mi moc líbí, že dotyčný si bednu musí sám vypáčit.

Poukaz

Klasika, co víc k tomu dodat? Druhé nejčastější řešení dárků na poslední chvíli. Na tomhle typu dárků je nejlepší to, že můžete darovat prakticky cokoliv, od poukázek do obchodu s oblečením až po adrenalinový zážitek a ještě k tomu většinou nemusíte vybírat přesné datum. Můj osobní tip je úniková hra. Kdo nezažil , nepochopí a kdo ano, jistě mi dá za pravdu, že únikovky jsou naprostá bomba.

Knihkupectví

A tím nemyslím jen knihy, i když si myslím, že pro každého člověka existuje typ knihy, kterou vždy ocení. V knihkupectví se ovšem dají sehnat i jiné věci. Například diáře, které ocení především dámy a pak univerzálně pro celou rodinu zde můžete koupit nějakou deskovou hru, u které se pobavíte a stmelíte. Moje nejoblíbenější knihkupectví jsou knihy Dobrovský.

Oblečení/šperk/hodinky

No a klasika na závěr. Tento typ dárků podle mě potěší vždy a téměř na něm není co pokazit, pokud dotyčného alespoň maličko znáte a víte, co se mu líbí a co má rád, což lze předpokládat, když pro něj kupujete dárek.

Doporučené

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..