Unicorní štětce z Aliexpressu

Jsou krásné, jsou levné, jsou fotogenické a dneska si řekneme, jestli jsou také funkční. Recenze na unicorní štětce z Aliexpressu je tu.

Štětec na tvářenku

Sypké tvářenky nabere hezky, akorát je z toho pak bordel. S tvářenkami, co tolik nepráší bude trochu problém a navíc ani zapracovávání do pleti není úplně nejslavnější, ale když se posnažíte, tak je docela dobře použitelný.

Štětce na makeup (foundation brush & stipple brush)

Oba jsou krásně použitelné a makeup se s nimi skvěle zapracuje do pleti. Stipple brush je z celé sady bezkonkurenční a foundation brush se za ním drží v těsném závěsu. Oba můžu doporučit.

Štětec na linky/obočí

Obočí jsem si s ním dělat nezkoušela, ale na linky udělá fajn službu díky velice tuhým štětinám. Pozor ale na to, že štětiny nejsou úplně rovně střižené, což zrovna u tohohle štětce celkem dost vadí, ale třeba je to jen moje sada a jiné jsou střižené fajn.

Štětce na stíny (blending brush & pencil brush)

Blending brush není moc použitelný, protože má hodně měkké a ohebné štětiny a tak je rozmazání přechodů celkem oříšek. Pencil brush si vede podstatně lépe a do vnitřního koutku i pod obočí je fajn, ale občas píchá, tak je nutné dávat si pozor.

Štětec na pudr

A ta největší katastrofa nakonec. Naprosto nepoužitelný štětec s floncavými štětinami, kterým se pudr do pleti absolutně nedá zapracovat. To je prostě děs a hrůza a vůbec ho nedoporučuju.

Ještě závěrem chci říct, že za těch pár dolarů nejde očekávat nějaká extra kvalita, ale to by měl předpokládat snad úplně každý, ale pro začátečníky jsou fajn, pohrajete si a přijdete na to, který štětec se na co používá.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.