Top 4 – únor 2018

Nový rok, nový koncept, jen leden jsem nějak nevychytala, takže začínám únorem. Snad vás článek a moje doporučení inspirují.

Video/článek/podcast 

Metalearning sleduji už nějakou dobu a mrzí mě, že jsem na ně nepřišla dřív. Tohle video, jak dosáhnout sebedisciplíny ve čtyřech úplně jednoduchých krocích mě zaujalo natolik, že se dostalo do mých top 4 a já ho ráda budu takhle šířit dál.

Oblečení/doplněk

Najít ideální kabelku pro mě je pořádný oříšek, buď je moc malá nebo moc velká, moc tvrdá, moc neforemná, špatná barva, nekvalitní atd. Kabelek mám sice plnou skříň, ale ze zmíněných důvodů nosím jenom jednu a to je kabelka Tommy Hilfiger, která je dost prostorná i na školní den, ale není nijak obrovská a navíc je ze skvělého materiálu.

Cvičení

Je to krátké, ale vyčerpávající, tak přesně to je HIIT (High Intensity Interval Training). Top cvičení za únor, protože momentálně nemám žádný čas navíc. Obecně mám fitnessblender.com moc ráda a odcvičila jsem podle nich spousty videí. Určitě to zkuste, sice u toho umřete, ale ten pocit hrdosti, který se na konci dostaví, je k nezaplacení.

Jídlo

Když jsem hledala způsob, jak dohnat DDD bílkovin, když mám sacharidy a tuky skoro plné, našla jsem spoustu receptů na mug cake. Pár ingrediencí, 5 minut a ideální snídaně/večeře/svačina je na světě. A prášku do pečiva stačí opravdu jen malinko, jinak dopadnete jako já a dortík vám z hrnku málem uteče. Fotku nemám, protože vypadal strašně, ale dobrý byl, to jo 😀

Doporučené

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..