Top 4 – květen 2018

Ano, už je to dlouho, co bylo poslední Top 4, takže žádné okecávání a jdeme rovnou na to.

Video/článek/podcast

Opět jsem si vybrala video a tentokrát od úžasné Jája na paprice, která je podle mě ohromně inspirativní žena, která začala mluvit o něčem, co je tabu a podle mě je neskutečně špatně, že se toto téma tabuizuje a to je znásilnění. Musím říct, že její příběh mě dostal a hlavně jsem byla překvapená, jak moc silná osobnost Jája je.

Oblečení/doplněk

Definitivně tyhle zabijácké boty. Zamilovala jsem se na první pohled a nejlepší na tom je, že byly zlevněné na cca 400 kč, no nekup to! Botičky jsou z Deichmanna a řekla bych, že se dají sehnat relativně kdekoli. A i když vypadají hrozně nepohodlně, tak ve skutečnosti jsou to jedny z nejpohodlnějších jehel, co jsem kdy měla na noze.

Cvičení

Protože a poněvadž jsem si konečně pořídila set činek, tak si tréninky skládám sama a proto dneska nedoporučím cvičební video jako takové, ale jen jeden cvik a to rumunský mrtvý tah. Vlastně jde o mrtvý tah, kdy činku nepokládáte na zem a video, jak na správnou techniku, máte tady:

Jídlo

Sushi!!! Definitivně a jenom sushi. A je mi úplně jedno, jestli je z restaurace nebo z obchodu, protože bych ho mohla sníst tuny a tuny. Vlastně bych se asi nějakou dobu mohla živit jenom jím, protože je jednak moc dobré a jednak zdraví prospěšné.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..