To nejlepší za září

Tak jsem tady zase se svou dávkou optimismu, ale zas abych to úplně nepřeháněla, tak “To nejlepší za srpen” nebude, protože srpen byl prostě na prd. Jo, i to se stává a i těm nejoptimističtějším lidem, a já nechci mermomocí na sílu hledat něco, co bych mohla zmínit. Ale mohla bych vám pak povykládat o tom, proč teda byl srpen na nic a na ho… 😀

Autoškola

YES! Konečně po 3 letech jsem se dokopala k tomu, abych si teda udělala autoškolu. Ještě teda nejsem na konci, ale “Řidičák” bych mohla zmínit někdy v listopadu.

Taneční

Na tohle jsem se extra těšila, protože nikde se nás nesejde tolik na jednom místě a ještě k tomu taková dobrá parta. Jasně, máme tam i lidi, kteří se nechovají úplně skvěle, jako všude, ale není jich mnoho, takže super.

A i když nám je už zase zavřeli, věřím a doufám, že to nebude trvat dlouho a alespoň základní kurzy tento školní rok dokončíme.

Bakalářka

Na svou bakalářskou práci jsem ohromně vysazená a jsem moc ráda jak za svůj nápad, tak za to, že mám snad to nejlepší místo a skvělé lidi na realizaci. Pokud vše půjde dobře, mohl by v návaznosti na to vzniknout i e-book a za pár let i aplikace, z čehož jsem naprosto nadšená, ale má to ještě svůj čas a taky nechci nic dopředu prozrazovat, protože vím, jací někteří lidé jsou a jak by to mohlo dopadnout.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..