To nejlepší za říjen

Vzhledem k situaci je teď moc důležité mít radost z velkých věcí i z maličkostí, takže jsem tu opět se svým shrnutím minulého měsíce a toho, co na něm bylo pěkné.

Praxe

Jsem strašně vděčná, že pedagogické praxe nebyly zakázány a především za to, že ta moje probíhá v zařízení, kam mi nezakázali přístup. Vím, že spousta z mých spolužaček takové štěstí neměla a budou bakalářku zpracovávat horkotěžko. Já jsem měla a mám opravdu štěstí, že mě tam nechali chodit.

Pořádný podzim

Jsem z těch divnolidí, co nesnáší léto a milují podzim, protože jim prostě více vyhovuje počasím, takže když konečně přišel, tak jsem byla prostě nadšená a do teď si to užívám.

Pes?

Zatím jej nemáme, ale už delší dobu se na toto téma u nás doma vedou debaty a vypadá to, že je to na spadnutí. V říjnu jsme vybrali plemeno, které by vyhovovalo všem, tak snad nezůstane jen u plánů.

Nejlepší dárek

Koupi a předání tohoto dárku jsem plánovala snad už od srpna. Měla jsem ho darovat v září, ale bohužel se něco pokazilo. Nicméně v říjnu KONEČNĚ dorazil z USA a teď už jen čekám na vhodnou příležitost k darování.

Malování/kreslení/psaní/čtení

Do těchto aktivit jsem se po dlouhé době zase pustila, protože mám najednou o dost víc času a už teď vím, že až nás zase pustí ven, tak si je alespoň v malé míře v životě nechám, ale už je nikdy nezahodím úplně ♥

Opět je to jen pár maličkostí, které mi ale udělaly velkou radost 🙂 Na velké věci teď není moc prostoru, ale to nevadí. Ony ty maličkosti jsou stejně často mnohem hezčí.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..