To nejlepší za květen + červen

No jo, já vím, já vím… trochu to teď flákám. Pardon. Nicméně další měsíce jsou za námi a to znamená, že tady mám shrnutí dobrých věcí, které se mi v květnu a červnu staly. Budu ráda, když se podělíte i vy o ty své.

Lysá

Květen jsme s kamarády odstartovali výšlapem na Lysou horu. Vždycky, když jsem tak v půlce, tak tvrdím, že už tam nikdy nelezu, ale ten pocit, když už se jde dolů a pak sedíme ve vlaku s tím, že jsme to zase zvládli, mě vždycky přesvědčí, abych tam příště vylezla znova. I když mě pak další 3 dny bolí úplně všechno. A mám jeden tip: Pokud chcete nejlepší posilovnu na zadek a nohy, běžte si vyšlápnout nějakou horu.

Zase zpátky na trénincích

Na tohle jsem čekala už od toho, co nás zavřeli doma – až budu zase moct chodit na taneční tréninky a vidět všechny své kamarády, které tam mám. V půlce května se povedlo, ale většina z nás má co dohánět.

Narozeniny

V květnu jsem oslavila své 21 narozeniny a musím říct, že to byla asi ta nejlepší oslava, co jsem kdy měla. Bylo teplo, tak jsme si s kamarády šli prostě sednout a popít ven a bavili jsme se tak moc, až na nás někdo zavolal policii… Naštěstí byli velmi chápaví a jen jsme si museli po sobě uklidit a sebe uklidit někam dál od lidí.

Pokaždé, co tě vidím, máš na sobě něco jiného a přitom máš tak málo oblečení

Tohle mi řekla kamarádka asi 2 týdny po tom, co jsem si vyklidila šatník a zbyla mi asi polovina věcí z původního počtu, takže z tohohle jsem měla mega radost.

Nejedu!

Jooo… když můj EX napsal do skupiny z tábora, že nakonec nepojede, myslela jsem si, že při mě stojí fakt všichni svatí nebo se na mě vyzvracel jednorožec.

Táborové přípravy

Ty nám podle termínu konání tábora letos vyvrcholily v červnu a konkrétně právě teď. Odjíždíme ode dneška za tři dny a já bych nejraději poskakovala, jak moc se těším ♥

Zamilovaná? Možná trochu, ale to je na jiné povídání 😀 

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..