To nejlepší za duben

Dneska tu mám další článek z kategorie “Top” a jedná se o další shrnutí měsíce. Tentokrát dubna 🙂 užijte si dávku optimismu.

Darování krve

Začnu tím, co bylo hned 1. dubna. Konečně jsem se zase dostala k tomu, abych šla darovat krev a i když to nevyšlo úplně podle mých představ (tzn. málem jsem jim omdlela na lehátku), tak jsem ráda, že jsem šla a příště půjdu určitě zas. Jen si nechám napíchnout druhou ruku.

Marvel

Tohle zní možná trochu zvláštně, ale já se do MCU fakt zamilovala. Což lze pokládat za úspěch pro všechny mé přátele, kteří mě přesvědčovali, ať se podívám a já jim zarytě odpovídala, že v žádném případě, protože mě takové filmy nebaví a NIKDY nebudou. No, nikdy neříkej nikdy a rozhodně je to pozitivní věc na dubnu, protože jsem si díky tomu užila tolik zábavy, že jsem chvílemi i zapomínala, že už bych z té karantény chtěla ven.

Škola

Zjistila jsem, že pořád toho máme relativně málo, i když se to tak nezdá a navíc nám odpadly některé zkoušky a místo toho máme třeba napsat esej, což já rozhodně vítám. A navíc, pokud se budou opatření rozvolňovat stejně rychle jako doteď, tak mám naději, že stihnu všechny zkoušky ještě předtím, než odjedu pryč.

První pořádný výlet

No a na úplném konci dubna jsem se konečně dostala k tomu, že jsem poprvé snad za 2 měsíce šla ven s někým jiným, než s rodinou (nebo sama) a to rovnou na cyklovýlet. Sice mě ještě teď bolí zadek, ale bylo to skvělý a docela jsem se divila, jak moc mi chyběl kontakt s přáteli. Jenom doufám, že ještě nějaké vůbec mám, když jsem je tak dlouho neviděla 😀

Doporučené

2 komentáře

  1. Já pořád uvažuji nad darováním krve, ale nevím jestli to je nejlepší nápad. Stačí když mi berou trochu krve a dělá se mi zle. Co se týče výletu tak jezdíme na zahradu, takže alespon něco. Na větší výlet se teprve chystáme. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..