To nejlepší za červenec

Utíká to tak strašně rychle. Rok 2020 je už za půlkou a já mám pocit, že jsem se ještě ani nerozkoukala. Nicméně dávka pozitivní energie to určitě aspoň trochu vylepší.

Hluboká nad Vltavou

Po dlouhé době jsme vyrazili na dovolenou s kompletně celou rodinou. Většinou jsem to totiž já, kdo se odmítá zúčastnit, ale letos jsem si to moc užila. Hluboká a její okolí jsou jako dělané na dovolenou v Čechách a upřímně jsem se bavila mnohem víc, než kdybychom jeli někam do zahraničí. Co se tipů na výlety a zábavu týče, tak můžu zmínit ZOO, Holašovice, jadernou elektrárnu Temelín (včetně přednášky) nebo třeba Adrenalin park.

Tábor

Druhá a poslední super věc na červenci byl náš tábor. Ono se to zdá, že je toho tento měsíc málo, ale jen na samotném táboře jsem strávila 2 týdny a ono to ten čas prostě sežere rychle.

Letos jsme měli snad ještě lepší partu vedoucích, než byla loni a po přesunu potížistů na blacklist se nám hodně zlepšil i dětský kolektiv. Nejlepší na těch 2 týdnech (krom historek o tom, jak člověka v noci zamkli na kadibudce – i o tom bude článek) je to, že si neskutečně odpočinete od on-line světa, protože když už máte baterku, tak stejně většinou nemáte signál. Každopádně se moc těším na příští rok a kdyby měl někdo zájem poslat děti (ať už svoje nebo třeba jen příbuzné) na nejlepší tábor, tak ZDE.

Dneska to bylo extrémně krátké, ale snad vám to i tak pomohlo vzpomenout si na dobré věci ve vašem životě 🙂

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..