To nejlepší za březen

Lidi (a tedy i já) mají sklony k tomu být negativní a neustále si jenom stěžovat a proto jsem se rozhodla, že sepíšu to nejlepší, co se mi stalo v měsíci březnu a vy se pak můžete zamyslet a třeba se podělit, co dobrého se stalo vám. Třeba vám to pomůže cítit se líp 🙂

Užila jsem si prvních pár dní z měsíce pořádně venku

Vzhledem k tomu, že teď většinu času sedím doma asi jako většina z vás, tak jsem moc ráda, že do doby, než nastal tenhle stav jsem byla venku, co nejvíc jsem jenom mohla a to jak sama, tak s přáteli. A taky jsem dostala krásnou pozornost v jednom z mých nejoblíbenějších podniků k MDŽ.

Zjistila jsem, jak moc svým kamarádům chybím

Jsem takový zvláštní typ člověka, co strašně rád mluví, ale většinou strašně nerad píše, takže se lidem prostě po telefonu často neozývám. Nedělám to se zlým úmyslem, jen to prostě už mám tak zafixované. O to víc mě překvapilo, že snad ani ne po týdnu v karanténě se mi ozvalo pár kamarádů s tím, že už je to dlouho, že jim chybím a že se musíme už konečně vidět. Jsou to úžasní lidi ♥

Pocit viny? Už ne, díky!

I když na to často nevypadám, tak mě dost trápí, když mám s někým ve svém okolí konflikty a zrovna tenhle byl docela nepříjemný. Tak nějak jsem měla pořád pocit, že bych se měla cítit vinná za to, že vůbec je. Nakonec se mi to povedlo vyřešit a konečně mi došlo, že nikdy není chyba jenom na jedné straně a hlavně, že pokud mě někdo svými výlevy nutí, abych vinu cítila, tak to asi taky nebude úplně fajn.

To nejlepší nakonec

Ještě jsme se se sestrou v karanténě nezabily a překvapivě spolu docela dobře vycházíme, i když být spolu skoro 24/7 je dost nezvyk.

A co vy? Co dobrého se vám v březnu stalo?

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..