TO DO list na léto 2018

Ahoj, protože a poněvadž jsem se od maturity válela už dost, rozhodla jsem se sepsat svůj TO DO list na léto 2018. Jednak proto, že když to napíšu sem, tak mám větší šanci to opravdu splnit a jednak proto, že tím třeba inspiruju někoho z vás. Tak pojďme na to.

Knížky

Trochu se stydím, ale za poslední rok jsem skoro přestala číst a proto jsem se rozhodla dát si za cíl dočíst některé knižní série, které jsem nezvládla, ale přitom jsou naprosto skvělé (teda aspoň ty díly, které jsem četla). Konkrétně chci dočíst Percyho Jacksona, Tajemství gobelínu (akorát mě hrozně mrzí, že poslední 2 díly jsou v angličtině, ale to mě nezataví) a Eragona, což znamená 9 – 10 knížek, to záleží na to, jestli budu druhý díl Eragona číst znova nebo ne.

Práce

Podle mě je důležité, aby se člověk v mém věku o prázdninách jen neválel, ale i trochu zamakal. Momentálně mám domluvené 2 brigády, které vychází na 7 týdnů z celých prázdnin a doufám, že ještě něco ulovím. Konkrétně zatím budu dělat něco jako sekretářku a vedoucí na příměstském táboře, na což se hrozně moc těším, protože miluju děti a práci s dětmi a to i když jsou to někdy pořádní smradíci. 😀

Cvičení

Ne, ještě stále moje postava neodpovídá tomu, jak bych vypadat chtěla, i když jsem ušla už kus cesty a cítím se mnohem lépe. A protože v září odlétáme do Španělska, dala jsem si deadline, že do té doby už budu vypadat podle svých představ, tak mi držte palce, protože teď makám víc než kdy dřív. No a pokud makáte taky, tak já samozřejmě držím palce vám, ať dosáhnete toho, čeho chcete.

Škola

Sice se mi moc nelíbí, že bych se o prázdninách měla zabývat školou (koho by to taky těšilo, že ano), ale po prázdninách nastupuju na vysokou školu a tak jsem si řekla, že by bylo dobré se alespoň trošičku připravit na to, co mě čeká. To znamená: Zjistit si alespoň základní literaturu, pořídit nějaké věci a hlavně se připravit psychicky, protože přechod do nového prostředí bývá těžký snad skoro pro všechny.

A co vy? Jaké jsou vaše cíle na léto 2018?

Doporučené

4 komentáře

  1. Držím palce, ať si můžeš vše na svém to do listu „odškrtnout“. 🙂
    Článek mě rozhodně inspiroval, taky jsem maturovala a říkala jsem si, že teď budu o prázdninách jen relaxovat. Popravdě mě to přestalo bavit už po pár dnech. 😀
    Ať se ti na vysoké líbí, taky se tam chystám. ♥

    1. To jsem ráda, že ses inspirovala 🙂 A chapu, mě už to taky právě nebavilo, takže taky držím palce v plnění i na vysoké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..