Tajemství zákona přitažlivosti

Dneska tady pro vás mám povídání o filmu Tajemství a vlastně o zákonu přitažlivosti a Vesmíru obecně a hlavně o tom, proč na takové věci věřím.

Začnu tím, jak jsem se k tomuto filmu vůbec dostala. Nutně jsem potřebovala vyřešit jednu situaci nebo jsem alespoň potřebovala uklidnění, že to bude v pořádku a tak jsem toto téma začala googlit. Po pár dnech pokusů, rozebírání s kamarády a neustálém čtení těch samých článků dokola jsem narazila na článek a následně videa paní inženýrky Evy Paclíkové, která píše 2 blogy: Law of AttractionBohyně lásky a byla to právě ona, díky které jsem se okamžitě cítila klidnější.

Postupně jsem zkoukla mnoho jejích videí, až jsem se dostala k jednomu, kde zmiňuje právě dokument Tajemství a řekla jsem si, že se na to musím podívat. Upřímně, byla jsem překvapená a to moc mile. Nebudu říkat, jestli je dokument obecně dobrý nebo pravdivý, na to ať si každý odpoví sám podle svého přesvědčení, ale za mě ano, funguje to.

Začala jsem zákon přitažlivosti zkoušet sama na sobě s “malými” věcmi (“malými” proto, že pro Vesmír je poslat vám knoflík stejná práce jako poslat vám auto – to jenom my dáváme přáním míru velikosti a důležitosti).

Pár příkladů:

  1. Napadlo mě, že bych mohla někam zajít s kamarádem. Pak jsem to v hlavě odložila a za hodinu a půl mi kamarád psal, jestli někam nechci jít.
  2. Prohlásila jsem: “Vsaď se, že mi mamka do hodiny zavolá.” Volala přesně za 14 minut.
  3. Řekla jsem si, že by se mamka mohla zmínit o sestřenici, i když k tomu neměla žádný důvod a delší dobu ji neviděla ani o ní nemluvila… Do večera ji opravdu zmínila.
  4. Vzpomněla jsem si na bývalou kamarádku, kterou jsem snad rok neviděla. Ještě ten den jsem ji potkala v tramvaji.
  5. Přitáhla jsem si to, že na taneční kurzy přišel člověk, u kterého jsem o to moc stála, i když mi tvrdil, že 100% nedorazí.

A to je jen malý zlomek. Zpětně jsem si začala uvědomovat, že takhle jsem si do života přitáhla i všechny muže. Možná to bude znít nafoukaně, ale opravdu je to tak. V 90% případů, když jsem byla přesvědčená (ale opravdu vnitřně přesvědčená, žádné takové to: No tak se mu možná líbím), že mě nějaký chce, tak to pak následně byla i pravda. U posledního přítele se mi dokonce stalo, že jsem si napsala seznam ideálního muže, aniž bych ho vůbec znala. Později jsem se na něj koukla a nevěřila jsem vlastním očím… Seděl do puntíku přesně.

Věřím, že už chápete, proč na takové věci věřím. A nejlepší na tom je to, že čím víc zákon přitažlivosti používáte, tím víc jej kolem sebe vidíte. Podobné přitahuje podobné, tak to vždycky bylo, je a bude. Náhody neexistují. Ale pozor, tento zákon má samozřejmě nějaká pravidla, jinak nefunguje a to základní je, že tomu musíte skutečně věřit. Je tu ještě pár dalších věcí jako vděčnost, vyškrtnutí slova NE, odpoutání se od přání, vizualizace a tak dál, ale ty nechám na vysvětlování povolanějším, než jsem já. Nejlépe toto podle mě vysvětlují právě Eva a pak Tajemství, je to takový základ, se kterým můžete začít a postupně to rozšiřovat dál.

Ale jednu věc vám ještě řeknu. Jedna z nejdůležitějších věcí je sebeláska a vnitřní pocit štěstí. Dovolte mi poslední malý důkaz. Je to sotva pár dní, co jsem se začala více zabývat právě sebeláskou (neplést s namyšleností) a začaly mi chodit zprávy a komentáře typu: “Neskutečně ti to sluší”, “Buď hrdá na své krásné jméno”, “Nezasloužíš si, aby se k tobě někdo nechoval hezky”, “Ty jsi tak skvělá a zároveň krásná jak uvnitř, tak i vně”. A já z toho mám upřímnou radost, je to nádherný důkaz toho, že to, co vyzařujete, to se k vám vrátí. Jako bumerang.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..