Redemption Palette Iconic 1 paletka – Makeup Revolution London

Ahoj všichni, v dnešním článku pro vás mám recenzi na paletku Redemption Palette Iconic 1 od Makeup Revolution London. Paletka je na první pohled krásná, ale co na ten druhý?

Jako první tady mám pár slov k barevnému složení stínů a to konkrétně, že je navlas stejné jako u paletky Naked od značky Urban Decay, což je trochu zklamání, protože z toho cítím lenost a možná až neúctu nejen k UD, ale taky k zákazníkům. Po tomto zklamání jsem se rozhodla srovnat paletky Iconic 2 a Iconic 3 s paletkami Naked 2 a Naked 3. Opět byly totožné.

Obal je plastový a poměrně jednoduchý. Žádnou extra kvalitu nečekejte, když spadne na zem, například na kachličky, tak se s velkou pravděpodobností rozbije. V paletce byl ještě takový pseudo štětec, ale ten jsem vyhodila, protože byl naprosto nepoužitelný.

Když pominu kopírování, tak barevné složení stínů je naprosto univerzální. Stínů je 12, polovina je světlých, polovina tmavých, 10 jich je třpytivých a 2 matné. Matné stíny jsou oba hnědé, takže jsou ideální na ztrácení a přechody. Někomu by mohla vadit absence více matných stínů, já osobně v tom žádný obrovský problém nevidím. Paletka kombinuje studené a teplé odstíny, což je taky velké plus.

Stíny lehce práší, ale za to se nabírají dobře i na štětce, co mají měkké štětiny, což je dobře, protože která z nás by si chtěla líčit oči tvrdými štětinami.
S primerem drží pěkně celý den a pigmentace je dobrá, ale není to něco, z čeho bych si sedla na zadek. Nicméně když vezmu v potaz poměr cena/výkon, tak je to hodně dobrá paletka a to hlavně pro “začátečníky” nebo obecně pro lidi, kterým se nechce moc investovat a přesto chtějí určitou kvalitu.

Závěrečné hodnocení: 6/10 bodů. Ne, že by na tom byla tak zle nebo že by byla nekvalitní, ale okopírovat 3 paletky není pro značku dobrá prezentace.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.