Nejsi dost dobrá/ý…

A pro některé lidi prostě nikdy nebudeš!

Dneska se potřebuju asi jenom vypovídat, protože už nemůžu. Už mě to prostě nebaví. Nebaví mě muset být s člověkem, který se ke mně chová tak, jako kdybych všechno dělala jenom naschvál. Tak mě napadlo tohle téma.

Snažím se tak nějak smířit s tím, že jsou a vždycky budou lidi, kterým se nikdy nezavděčíte a kteří za každým vaším činem budou hledat nějaký skrytý význam (který tam většinou ani není), aby vám mohli omlátit o hlavu, proč to jako děláte schválně… Proč je chcete jenom rozčilovat? Vždyť byste přece mohli spolu tak krásně fungovat, kdyby tohle a tamto. Jenže to už byste ve výsledku ani nemohli otevřít pusu.

A víte co je na tom nejvíc na prd? Určitě víte. Každý, kdo to zažil, to ví. Ty dobré věci, které děláte, jsou přehlížené. Jsou pro toho člověka tak nějak automatické, že často ani nepoděkuje a prostě to bere jako samozřejmost, ale zkuste to jednou odmítnout a je zle.

Většinou je nejlepším řešením se od takových lidí distancovat, utnout veškerý kontakt a nenechat si podělávat život, protože lidi nepředěláte, když oni sami nechtějí. A oni většinou nechtějí, protože jsou takhle spokojení. Horší je, když se s takovým člověkem konfrontovat MUSÍTE. Pak to často končí tak, že ti klidnější jedinci vydýchávají, ti neklidnější rozbíjejí věci nebo křičí a ti citliví brečí, to všechno tak, aby to ten druhý nezaznamenal, protože by si ještě přisadil a vás by pak pravděpodobně obvinili z vraždy.

Ale víte co? JSTE dost dobří a to, že se vám někdo snaží nakecat, že ne, znamená buď to, že vám závidí a snaží se vás alespoň nějak zlomit nebo má nějaký problém a nechce trpět sám. Tak jako tak vám všem přeju, abyste se s takovými lidmi potkávali co nejméně a když už, tak aby to bylo co nejkratší 🙂

Můžete se se mnou podělit o své zážitky s takovými lidmi 🙂

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..