Nejlepší cvičení podle YouTube

Ne každý má čas, chuť a finance cvičit ve fitness centru a proto jsem vybrala nejlepší videa na YouTube, podle kterých si doma skvěle zacvičíte a jediné, co budete potřebovat je trocha místa, připojení k internetu, jednoruční činky nebo petky s vodou, čas a hlavně chuť cvičit.

HIIT

High Intensity Interval Training je momentálně moje nejoblíbenější cvičení hlavně proto, že nemám moc času a ještě jsem se s učením na maturitu nestihla úplně sladit. Je to záležitost na 15 – 30 minut, což mi naprosto vyhovuje, ale předem varuji, že u toho nejspíš vypustíte duši. Cvičím podle 2 videí, jedno je lehčí a jedno náročnější. Obě jsou od fitnessblender.com, nahoře je to těžší a delší, ale za to je v něm zahrnutá i pořádná rozcvička a dole je to kratší a jednodušší, ale bez rozcvičky.

Posilování

Silový trénink mám mnohem radši než HIIT a vybrala jsem opět moje 2 nejoblíbenější videa, tentokrát od HASfit. Trenér cvičí těžší varianty cviků, trenérka naopak lehčí, takže si trénink můžete aspoň trochu přizpůsobit své fyzické kondici.

Kardio

Někdy mám chuť udělat pro sebe o víkendu něco víc i mimo týdenní tréninkový plán a to pak nastává čas kardia. První video je kicbox opět od fitnessblender.com a video obsahuje jak rozcvičku tak závěrečné protažení. Druhé video je jen kardio hudba, protože jako vlastník fitnes hula hoopu jej taky občas ráda provětrám a s hudbou se mnohem lépe drží tepovka ve správné frekvenci.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..