Můj rok 2018

Řekla bych, že v půlce ledna mám už na zhodnocení uplynulého roku ten nejvyšší čas.

Svůj rok 2018 bych rozdělila do 3 částí a to podle toho, jaké by ode mě dostaly hodnocení. První část trvala od začátku roku do poloviny prázdnin, tedy do konce července. Řekla bych, že to byl takový průměr, nepřevládaly ani dobré ani špatné chvíle a tak nějak jsem touto částí roku proplula bez nějakých větších dramat. Jediná větší výzva byla maturita a přijímačky na vysokou školu, ale ani to mě nijak extra nevyhodilo z rytmu každodenního života.

Hodnocení: Průměr

V srpnu jsem odjela na dovolenou a tehdy nastala druhá část roku, která začala být plná zvratů, dramat a kdo ví čeho ještě. Začalo to rozchodem a pokračovalo přes povinnost pracovat s mým bývalým přítelem ještě část léta jako kolegové, několikrát zlomené srdce (jak moje tak od mě) až po to, že mě my vysoké “úžasný pan profesor” vyrazil z předmětu a málem i ze školy za něco, co dle mého názoru byla prostě hloupá chyba, která se navíc už nebude opakovat. Po té scéně, co ztropil, rozhodně ně. Tahle část trvala od srpna do listopadu.

Hodnocení: Děs, běs a hrůza

No a jdeme do velkého finále. Poslední část roku 2018 byla naprosto skvělá. Po těch bouřích, co se přehnaly mým životem a i dalších pár lidí okolo mě, jsem si uvědomila spoustu věcí. Jednak, že jsem opravdu šťastný člověk, i když občas zakolísám a ne z nějakého konkrétního důvodu, jsem prostě optimista a chci být šťastná, tak jsem, toť vše, a jednak, že kolem sebe mám partu opravdu úžasných lidí, které bych nepotkala, kdyby nebylo právě těch bouří.

Hodnocení: Úžasný

Na závěr musím říct, že tenhle rok sice nebyl z těch nejlepších a že jsem opravdu ráda, že ho mám za sebou, ale i přesto mi přinesl tolik nových a hlavně fajn věcí a lidí, že rozhodně nelituju a kdybych se mohla vrátit a udělat něco jinak, stejně bych to neudělala a pro to, co teď mám, bych si ty bouřky a problémy klidně zopakovala znova ♥

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..