Můj (ne)pokrok ve cvičení #3

Ano, dneska budu psát opravdu o tom, jak jsem za poslední 3 měsíce spíš nepokročila než pokročila a to především v dubnu a květnu.

Musím přiznat, že pár týdnů po posledním reportu jsem postupně snižovala a snižovala své nároky na cvičení a přehled o stravě, že nakonec jsem zůstala jen u badmintonových tréninků a občasného cvičení s jednoručkami, na jídlo a počítání kalorií jsem se vykašlala úplně. Prostě a jednoduše mě tak vysávalo učení na maturitu, že už se mi nic jiného nechtělo, natož něco počítat a promýšlet, co a kdy budu jíst.

Musím ale říct, že jsem vlastně šťastný člověk, protože i když jsem v podstatě 2 měsíce jedla buď jako prase a nebo skoro vůbec nic (což nikomu nedoporučuju, ale nebudu ze sebe dělat svatou, když nejsem), tak jsem zůstala zdravá a jako bonus jsem přibrala ani ne dvě kila, i když jsem si upřímně myslela, že to bude minimálně pět. Duben se sešel s květnem a já úspěšně odmaturovala (o tom si můžete přečíst tady) a nastal čas, dát se do pořádku.

K narozeninám jsem si nadělila pořádné nakládací činky a udělala si nový tréninkový plán, ale bohužel od té doby uplynul sotva měsíc, takže žádně extra výsledky ještě nepozoruju. Nicméně se cítím skvěle a o tom, jak a jestli vůbec zvedání činek funguje vás určitě ještě budu informovat.

No a posledním velkým rozhodnutím v této době je to, že jsem si řekla, že vyzkouším chvíli nepočítat kalorie, protože mě to sice bavilo a baví, ale po více než půl roce vás to prostě začne trochu unavovat. Jestli se i bez počítání dá dosáhnout dobrých výsledků budu pozorovat a také vás o tom informuji. Vlastně si trochu připadám, jako pokusný králík, ale jen v tom nejlepším slova smyslu.

Tímto článkem jsem chtěla především ukázat, že nikdo není dokonalý a nikdo nedokáže držet stravu a tréninky 365 dní v roce. Každý máme právo na selhání. A každý taky máme právo na to, abychom se zvedli, vzali si z toho poučení a na další cestu vyrazili ještě silnější a lepší.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..