Mini-haul – Zima 2017

I když teď moc nenakupuju, protože šetřím (proto taky nejsou Nákupy & Novinky), tak nějaký základ na zimu byl potřeba, takže dneska tady mám mini-haul.

Na zimu samozřejmě nesmí chybět hezká a teplá bunda. Tahle je koupená vlastně omylem, když jsme s mamkou sháněly bundu pro babičku a když jsem si oblékla tuhle, tak už musela odejít se mnou. Nosím ji poměrně často a musím říct, že je úžasná, zahřeje a přitom není nijak těžká. Jediné mínus je to, že ty chloupky na límci mám sem tam v puse.
C&A – 798,-

Tuhle vestičku jsem dostala od mamky, takže cenu ani obchod vám bohužel neřeknu, protože to nevím, ale mají je prakticky všude a jsou naprosto úžasné. Často ji nosím místo svetru a když není teplota pod nulou, tak naprosto stačí. Jen pozor na materiál, protože některé jsou jako koberec a to není právě nejpříjemnější.
––

Stejně jako vestičku, tak i džíny jsem dostala od mamky, takže obchod ani cenu nevím. Musím říct, že jsou to jedny z mála džín, které mi sedí, protože mám asi nějaké divné kosti, ale většina mě táhne a přesto mi padá, což tak úplně nechápu. Najít dobře padnoucí džíny je pro mě prostě oříšek a tak jsem ráda, že aspoň jedny takové mám.
––

Miluju šály, šátky atd., takže velká, hřejivá šála byla už dlouho mým “snem”. Opět ji nosím prakticky denně a už mě hodněkrát zachránila před umrznutím. Je totiž tak velká, že se dá v klidu použít jako menší deka.
C&A – 250,-

Kalhoty. To je pro mě něco naprosto nepostradatelného. Nosím je mnohem raději než džíny, protože jsou mi příjemnější a jelikož černé už mám, přišly na řadu tmavě modré. Barva je, podle mně, naprosto perfektní, prostě to není klasická černá a je pro mě nějakým způsobem zajímavá a navíc jsou šité v mém oblíbeném push-up stylu.
Stradivarius – 549,-

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.