Maybelline adventní kalendář

Původně jsem kalendář chtěla recenzovat až po 24. 12. a hezky okýnko po okýnku si ho každý den otevírat a těšit se na to. Dneska ráno už jsem to nevydržela otevřela všechny od 11 až po 24. Proč? To se hned dozvíte.

Letos jsem si chtěla udělat radost a koupit si kosmetický adventní kalendář. Našla jsem jenom 3 a nakonec jsem si vybrala Maybelline. Stál 700,- a upřímně mi nevadilo dát za to ty peníze, protože jsem se opravdu hodně těšila.

Hned první okýnko byl Baby Lips – Pink Punch, takže jsem si říkala wow, zatím super. A pak už to šlo z 90 % jenom z kopce. Dvojka byla gumička (taková ta, co vypadá jako telefonní drát), stejně jako 7, 19 a 23, to bych ještě brala, přece jen to je relativně kosmetická záležitost a vzhledem k tomu, že ty mrchy se pořád někam ztrácí, tak je vlastně dobře, že tam něco takového bylo, ale stačila by třeba jen jedna nebo dvě.

Čísla 4 a 13 byly laky na nehty Colorama, jeden jsem zkusila a žádná sláva to nebyla, 8 a 16 byly tužky na oči, 5 a 17 pilníčky na nehty a 11 vzorek makeupu, všechno beru, super. Nejvíc jsem se těšila na Baby Lips – Dr.Rescue, který se schovával ve 20. Pod čísly 10 a 21 se skrývaly růžové tužky… už začínáte cítit, že je něco blbě?

No a tečka nakonec. Co mě nejvíc vytočilo, bylo to, že v číslech 3, 9, 12, 15, 18 a 22 byly nálepky… NÁLEPKY!!! Jakože cože? Ano, když jsem to počítala, tak cenově to odpovídá, ale dát do kosmetického, adventního kalendáře debilní nálepky? To se mi nezdá úplně košer. Trošičku to sice zachránila řasenka pod slavnostním číslem 24, ale i tak jsem hodně zklamaná.

Vůbec netuším, jestli budu recenzovat produkty jako takové a upřímně se mi do toho vůbec nechce, ale možná je přidám do nákupů a novinek za prosinec.

To je ke kalendáři všechno a moje rada na závěr zní: Buď si přečtěte recenze nebo si najděte kalendář, který je vystavený už rozbalený a ideálně udělejte oboje.

Bohužel nemám fotku, jak vypadal nerozbalený, ale dopadl takhle. Ne, že bych ho ve vzteku rozervala, ale prostě šel strašně špatně otevírat.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..