Laskavý listopad

Je to už nějakou dobu, co se nedívám na klasické zprávy, ani nečtu Seznam a tak dál. V obraze jsem i tak, o to se více méně (ne)dobrovolně starají moji známí, kamarádi a sociální sítě. A tak jsem se ze své vlastní svobodné vůle rozhodla číst něco jiného. Něco lepšího.

No a tak jsem se dostala k webu Pozitivní zprávy, na kterém jsem se před pár dny dočetla o Světovém dnu laskavosti, který bude už velmi brzy a to konkrétně 13. listopadu.

V tomto článku jsem také viděla sdílený příspěvek z webu Učitelnice. (Který je mimochodem taky skvělý. Hlavně pro pedagogy, ale taky pro rodiče a tak.) Tím příspěvkem byl kalendář laskavosti na celý listopad a jediné, co mě na tom zamrzelo, bylo to, že byl určený hlavně pro děti.

No a tak jsem se rozhodla, že smutnit nebudu, něco jsem nechala, něco pozměnila a něco vymyslela a stvořila jsem vlastní kalendář, který je určený starší a pro dospělé, který vám sem dávám, kdybyste si taky chtěli udělat laskavý listopad.

Samozřejmě můžete tenhle kalendář používat každý měsíc pořád dokola nebo si jej můžete obměnit podle vlastních představ 🙂

Doporučené

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..