Jak se zbavit barvy na vlasy za 2 roky

Ahoj, dneska tady mám další storytime a tentokrát to bude o tom, jak se mladá (a blbá) Klárka rozhodla, že si nabarví vlasy. 

Před dvěma lety jsem se ze dne na den rozhodla, že nutně musím být zrzavá, takže jsem si koupila přeliv a šlo se na to. Po oranžové vaně a hodině s ručníkem a igelitkou na hlavě jsem se už nakrucovala před zrcadlem a mamčiných poznámek o mrkvi si nevšímala. Teď musím uznat, že měla pravdu, ale tehdy jsem byla nadšená, i když jsem vypadala jako debil, protože jsem prostě byla zrzavá a to, že mi to nesluší jsem nechtěla ani slyšet.

Jenže přeliv se vymývá a to se mi nelíbilo, navíc jsem asi po 2 týdnech uznala, že zrzavá teda ne a tak přišel “ještě lepší” nápad. Nabarvíme to permanentní barvou na tmavo! Konkrétně namícháme mahagonovou a kaštanovou hnědou (teda myslím). Výsledek byl o hodně lepší, troufnu si tvrdit, že mi to i docela slušelo, ale přišel další problém. Moje vlasy rostou šílenou rychlostí a když vám odrůstají světlejší vlasy, tak to vypadá, že jste předčasně šediví a to prostě nikdo nechce. A už vůbec nikdo nikdo si nechce barvit hlavu každé 3 týdny.

Nějakou dobu jsem to vydržela a pak to přišlo. Chci se toho zbavit! Teď, hned, okamžitě! No, bylo to ještě složitější, než jsem čekala. Ke kadeřníkovi (kterému mimochodem patří mé velké díky) jsem šla celkem 2x a nechala jsem tam cca 6000,- abych vypadala aspoň trochu jako člověk. Tmavé a totálně zničené vlasy se zachraňovaly dohromady asi 12 hodin a nakonec se podařilo odbarvit je na blond. Teď už jen čekám, až odrostou do únosné délky, abych je mohla ostříhat.

Takže až se rozhodnete nabarvit si vlasy svépomocí doma, nedělejte to. Je to vyhozený čas, peníze a v neposlední řadě z toho většinou vyjdete s naprosto zničenými vlasy. A pokud si poučení vzít nechcete nebo nepotřebujete, tak snad vás to aspoň pobavilo.

Přesvětlená instagramová fotka, ale takhle nějak jsem vypadala s tmavými vlasy. 

Doporučené

4 komentáře

  1. Já jsem se obarvila na černo, to bylo taky parádní 😀 Odrůstalo mi to dva roky, ale naštěstí mám tmavé vlasy ráda, ale znovu bych už do černé nešla 😀

    1. To chápu 😀 do toho bych taky nešla, protože té bych se nezbavila asi už vůbec a nechat odrůstat černou třeba na světlých vlasech taky musí být paráda.

  2. Páni, tak to se ti to domácí barvení hodně prodražilo.. Já sama jsem si dřív vlasy barvila sama doma a doteď toho lituju, poslední roky jsem si vlasy nechávala barvit u kadeřnice, ale i tak jsem měla vlasy zničené 🙁 Teď jsem si naposled nechala barvit vlasy v září a od té doby se držím a nechci si už vlasy barvit.. nebo alespoň ne tak moc jako dřív 🙂

    1. Jo, taky jsem si řekla, že barvit už nikdy a můžu být jen ráda, že mám tak silné vlasy, že to přežily relativně bez úhony. Kdyby se mě teď někdo zeptal, řekla bych mu, že barvit si vlasy je ta největší blbost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..