Divné věci o mně

Asi jako úplně každý mám několik věcí, o kterých si i já sama myslím, že jsou zvláštní/divné, a protože se vám chci zase o kousek přiblížit, pojďme se na ně společně podívat.

 1. Nejím máslo – Jakože skoro vůbec. Na rohlíku, na chlebu a nedej bože aby bylo na tom pečivu rozpuštěné.
 2. Bojím se traktorů – Ani nevím, jak to vlastně vzniklo, ale z nějakého důvodu z nich mám hrůzu.
 3. Jsem schopná si ublížit i v místnosti z molitanu – Například posledně jsem se jen otočila na kamarádku a praštila jsem se do hlavy takovým způsobem, že jsem si říkala, jestli nemám malý otřes mozku.
 4. Nechce se mi překonávat strachy, o kterých si nemyslím, že jsou nějak podstatné – Takže pavouků se asi budu bát navždycky, ale krev určitě darovat půjdu.
 5. Často jsem proti něčemu jenom proto, že ostatní to všude cpou a mně to prostě leze na nervy – Příklad: Úžasný úspěch Ester Ledecké na ZOH jsem dokázala s uznáním komentovat až tak půl roku po tom, co se to stalo. Předtím jsem se prostě bála, že na mě vyskočí krom facebooku a instagramu třeba i z lednice.
 6. Když se mě někdo zeptá, jakou mám oblíbenou barvu, řeknu modrá, pak přidám zelenou, žlutou a oranžovou a nakonec skončím u toho, že mám stejně ráda všechny.
 7. Když mám parťáka, který mě popostrčí, jsem schopná jít skoro do všeho, i kdyby to byla sebevětší kravina – Normální lidi mají nějakou vnitřní STOPKU nebo tak… Já ne.
 8. Buď musím spát u filmu/audioknihy nebo v absolutním tichu – A když někdo chrápe? Většinou bych ho byla schopná i zabít, jak mi to vadí. I když jsou samozřejmě výjimky, ale těch je poskrovnu.
 9. Mám asi víc snů, než si za život dokážu splnit – A pořád přibývají další a další…
 10. Poslední a hodně osobní věc. Když mě člověk něčím osloví a já se rozhodnu, že je mi sympatický natolik, že budeme kamarádi na život a na smrt, jsem schopná té osobě být opravdu naprosto oddaná. Zatím se mi to stalo 2x v životě. Tento vztah s oblibou shrnuji větou: Radši s tebou proti celému světu, než tě nechat o samotě nebo v nebezpečí.

A co vy? Máte nějaké zvláštnosti?

2 komentáře

 1. Já máslo naopak miluju, vůbec nevím, co bych bez něho dělala. <3
  Ester Ledecká mě taky děsila. Teda samozřejmě ne ona sama, ale to, jak se o ní všude psalo a mluvilo.
  S těmi barvami to mám nějak podobně, protože každá barva patří někam. Nejradši na pohled mám modrou, nejvíc nosím černou… ale co by to byly za pampelišky, kdyby nebyly žluté, les, který by nebyl zelený…? Takže jo, všechny barvy jsou super!
  Taky se nechám zlanařit ke kdečemu… a většinou toho nelituju. Nějakou stopku ale asi mám. Aspoň trochu. Malinkou.
  Jen si udržuj hromadu snů, aspoň můžeš celý život snít, to je přece fajn. 🙂

  1. Děkuji za krásnou zpětnou vazbu 🙂 je zajímavé sledovat, jak to mají ostatní. A v tom, že snít celý život je fajn, máš úplnou pravdu, protože mě to posouvá pořád dál.
   A jak se říká: Každý velký objev vznikl tak, že lidi říkali “To nejde” a pak přišel nějaký idiot, co to nevěděl a prostě to udělal 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..