Co se dělo?!

Ahoj, odmlčela jsem se téměř na 4 měsíce a konečně jsem se rozhodla vám říct, proč se to stalo a co se dělo během té doby.

První a zároveň nejzásadnější důvod, proč jsem si dala tak dlouhou pauzu je ten, že jsme se s přítelem rozešli. Stalo se to na konci prázdnin, když jsem se vrátila z dovolené a proč se to stalo, si nechám pro sebe, je to hodně osobní. Prakticky hned po tom, co jsem napsala, že si dám pauzu se mi potvrdilo, že jsem udělala dobře, protože pak nastal týden, kdy jsem se svým ex-přítelem musela ještě týden pracovat jako vedoucí na příměstském táboře. Upřímně to nebylo úplně hezké. Ve zkratce jsme se oba chovali jako idioti. Pak jsme se hodně dlouho neviděli a teď jsme (naštěstí) už schopni vcelku normální komunikace, i když o nějakém přátelství nemůže být řeč. Holt, konec vztahu po 3 letech člověka prostě poznamená.

Druhý důvod je ten, že na konci září mi začala škola. Sice mi netrvalo dlouho, než jsem se aklimatizovala, ale i tak to nějaký čas chtělo a pak do toho přišel důvod číslo tři. Vrátila jsem se do svých sladkých 16 let a znovu začala chodit do tanečních, ale tentokrát už jako asistentka. Musím říct, že jsem k tomu byla přemlouvána cca 2 roky a bylo to skvělé rozhodnutí. Našla jsem si spoustu nových přátel a došla mi jedna skvělá věc. Za svůj život jsem byla většinou součástí světa někoho jiného a nejvíce v době svého vztahu. Skoro všichni mí tehdejší přátelé a známí byli z Michalovy strany a rozchodem jsem o všechny přišla. No a teď jsem si konečně udělala svůj vlastní svět, který mi nikdo nemůže vzít ani zničit a neskutečně si ho užívám.

Posledním důvodem byla tvůrčí krize a nedostatek času. Chtěla jsem psát už dřív, ale vždycky, když jsem si k tomu sedla, nevěděla jsem, co napsat. Strávila jsem takhle vždy pár chvil přemýšlením, než mi došlo, že za chvíli musím být už někde jinde a dělat něco jiného. Teď se vše konečně trochu zklidnilo, s rozchodem jsem se vyrovnala (o tom, kdy to přijde a jak to člověk pozná, se taky chystám napsat článek), začne zkouškové, což pro člověka, který už má skoro všechny předměty hotové, znamená měsíc volna a hlavně se už konečně cítím na to, abych zase psala.

Doporučené

2 komentáře

    1. Opravdu moc děkuju. Alespoň vím jednu věc, ať budu mít jakýkoliv další vztah, budu si udržovat i svůj vlastní život a svět 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..