Co mi dala listopadová výzva

Kterou jsem si z části stvořila sama, protože se mi tehdy líbila ta myšlenka pro děti. Přečíst si o tom (a upravit si to na jakýkoli jiný měsíc) můžete tady. A teď už k tomu, co mi tahle listopadová výzva dala jak hodnotím svůj vlastní výtvor.

Celý můj měsíc v závěru vypadal takto:

Jak můžete vidět, je tam i pár křížků a to i když jsem výzvy splnila buď předešlý nebo následující den – prostě to nebylo to dané datum, takže tam fajfka nebude! 😀 Ale jsem ráda, že převažují splněné dny.

Jestli můžu o některých výzvách říct, že jsem je fakt za celou dobu nesplnila ani jednou, i když jsem myslela, že to dám (proč bych to tam jinak dávala, že jo), tak to jsou 14. 11. a 15. 11. a to proto, že sice vařit umím, ale nedělám to, protože se vždycky buď zraním, zapálím kuchyň nebo je z toho minimálně velký bordel. A ten další jsem nesplnila proto, že nemám ve svém okolí nikoho, komu bych se dlouho neozvala a zároveň se mu ozvat chtěla, takže tak.

Věc, která mě překvapila, byla, že jsem spoustu těch výzev splnila automaticky a zjistila to tak nějak až večer, kdy jsem si uvědomila, že vůbec nějaký kalendář mám. A za to jsem hrozně moc ráda, protože zlých, protivných a negativních lidí je na světě až až a přitom být laskavější nestojí vůbec nic. Nechci mezi takové lidi patřit, alespoň ne dlouhodobě – i já mám špatné dny, kdy bych nejradši vrazila i tomu nejmilejšímu člověku na světě, ale naštěstí nejsou časté.

A co vy? Jací jste a jací byste chtěli být?

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..