Co jsem dostala k Vánocům + Nákupy & Novinky – Prosinec 2017

Ahoj a všechno nejlepší do nového roku 2018. Dneska tady mám (možná trochu pozdě, ale prostě není čas a maturita to ke mně bere mílovými kroky) “Co jsem dostala k Vánocům” a “Nákupy & Novinky” za prosinec dohromady, protože nákupy byly miniaturní a z dárků jsem vybrala jen ty, pro mě, nejdůležitější.

Kluma

Jak už jsem psala v tipech na vánoční dárky pro ni, kulmu jsem si přála, dokonce jsem si ji sama vybrala a v návaznosti na ten článek můžu říct, že zatím se mi přání plní a mám hodně pozitivní zkušenosti. Několikrát se mi sice stalo, že se mi vlasy zamotaly, ale to proto, že návody sice čtu, ale moc se podle nich neřídím.

Yankee Cadle aromalampička a vosky

Po Yankee jsem toužila už delší dobu před Vánoci a jsem moc ráda, že jsem tento dárek dostala, protože tak jako tak bych si ho šla koupit sama. Vybíral to přítel a musím říct, že vosky voní moc krasně a s aromalampičkou se mi maximálně trefil do vkusu, takže mě ještě nevíc potěšilo, jak mě má přečtenou. No a protože jsem si potvrdila, že na Yankee opravdu vzniká závislost, tak o nich chystám i samostatný článek.

Diář

Já a time managemet v hlavě nebo v mobilu se moc nemusíme, prostě potřebuju papír, takže i letos (loni, ale chápeme se) jsem pod stromečkem našla diář. Tentokrát to byl diář A Cup of Style a moje dojmy z něj si můžete přečíst v recenzi.

Knížka

Ta nesmí chybět žádný rok. Letos jsem si přála vlastního Robinsona Crusoe a dostala jsem nový překlad + je tady zahrnutá i druhá část, jak to s Robinsonem pokračovalo dál, takže se moc těším. Co mě trochu pobavilo je, že má barevné ilustrace, protože takovou knihu, ve které by vůbec ilustrace (natož barevné) byly, jsem nečetla ani nepamatuju.

Jednorožčí papuče

Ještě před Vánoci jsme šli do obchodu a řekla jsem si, že nutně potřebuju papuče, protože je mi pořád zima na nohy, takže jsem si vybrala tyhle neskutečně roztomilé jednorožčí.

Lístky do divadla

Tohohle už se nemůžu dočkat, protože do divadla chodím moc ráda a už jsem dlouho nebyla a chybělo mi to. Musím přiznat, že netuším, o čem to bude, ale o to víc se těším.

Řasenka Paradise Extatic

Tolik reklam jsem na ni viděla, až jsem sestřence řekla, že když mi teda chce něco dát, tak ať mi dá tuhle řasenku. Teď, po pár týdnech používání, můžu říct, že je skvělá a dělá přesně ten efekt, co je na obalu, navíc vypadá dost luxusně. Snad si i dál povede tak dobře.

No a teď už k těm mini nákupům, které bude opravdu malinké, protože tady mám jen pár věcí, se kterými jsem si chtěla udělat radost.

Kosmetika z Pink Panda

Asi v půlce prosince jsem si řekla, že si jen tak udělám radost a objednala jsem si pár věcí z e-shopu Pink Panda, bohužel moje potěšení vyšlo jen na 50 %, protože štěteček na obočí a stíny na obočí jsou skvělé, ale rtěnkám už tolik nefandím. Více se rozepíšu v Top & Bottom.

Dermacol Aroma Ritual Jablko & Skořice

Naprosto skvělý sprcháč, jako téměř všechny z této edice. Osobně mám řadu Aroma Ritual moc ráda a je tam jen pár vůní, které opravdu nemusím a smrdí mi. Tahle mezi ně rozhodně nepatří, protože voní úžasně. Je to typická vánoční vůně, ale asi bych to nedoporučila někomu, kdo nemá rád skořici, protože ta je tam hodně cítit a to jablko je spíše v pozadí.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.