Co dělat v karanténě

Už nějakou dobu v karanténě jsme a pravděpodobně ještě chvíli budeme, takže i já jsem se rozhodla sepsat tipy, co dělat a čím si zkrátit dlouhou chvíli.

Učení

A teď nemyslím to, že jako studenti bychom se měli učit na testy a zkoušky, ale učení se něčeho nového. Já jsem například narazila na onlinejazyky.cz, kde právě probíhají slevy na kurzy pro žáky a studenty a řeknu vám na rovinu, že jestli to aspoň nezkusíte, tak jste přišli o velkou šanci. Kdy jindy se vám poštěstí mít minimálně na měsíc (pokud vás autorizuje škola, pak do konce školního roku) zdarma kurzy angličtiny, když jinak jedna úroveň stojí cca 2500,-? Tak často to nebude 😀 No a jestli vás jazyky nezajímají, tak teď máte čas naučit se jakoukoli jinou dovednost, kterou jste vždycky chtěli umět.

Cvičení

Jsem dost aktivní typ člověka a myslím, že cvičení by se nemělo zanedbávat ani v karanténě. Kdo by taky chtěl vylézt jako koule? Teď máme naopak možnost na sobě zamakat a až se budeme zase pořádně vídat s přáteli, můžeme si užívat to, jak jim spadne brada.

Čtení

To jsem hodně zanedbávala a nebýt mojí sestry, která se poslední dobou nějak rozečetla, asi bych to zanedbávala dál, ale naštěstí se tak nestalo a já jsem znovuobjevila, jak skvělé to je, utéct do fiktivního světa a užít si to. I když čtení samo o sobě je vlastně hrozně divná činnost – díváte se na mrtvý strom a přitom máte halucinace. Nicméně je to skvělé.

Rodina

Za poslední měsíc jsem se svou rodinou strávila víc času než za poslední 2 roky. To víte… škola, taneční klub, taneční asistent, práce, přátelé a sem tam přítel (to zní divně, ale nechme to být) zabírají podstatnou část mého života a ostatní členové to mají zrovna tak, takže jsem vlastně moc ráda, že se teď vídáme víc. Myslím, že jsme o sobě zjistili, že jsme vlastně fajn lidi 😀 Nebo jsme se alespoň ještě nezabili a to už o něčem svědčí, ne?

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..