Bucket list 2021 a dál

Proč “a dál”? Jednoduše se nechci omezovat časem. Ano, ráda bych to stihla v roce 2021 a budu se o to maximálně snažit, ale bucket list má být hlavně o plnění cílů a snů a stres tam rozhodně nepatří, takže vázat se 100% na jeden jediný rok je blbost. A teď už pojďme na to. Co bych si ráda splnila v roce 2021?

Tetování

Dlouho jsem přemýšlela, co by to mohlo být. Měla jsem pár návrhů v hlavě, ale žádným jsem si nebyla jistá. Nebyla jsem si jistá, že chci mít na těle zrovna tento příběh a abych si dala tetování jenom tak, to se mi úplně nezamlouvá. Nicméně teď nedávno mě něco napadlo, tak si to nechám projít hlavou a pokud se mi to stále bude líbit, půjdu do toho… Jen ještě vymyslet, kam si to dám.

Obejít ČR

2327 km. To je cca délka hranic České republiky. Už pár let mám v hlavě to, že se jednou chci sebrat a obejít si naši krásnou zemi, tak proč ne 2021? Situace by se snad už mohla uklidnit, budu mít o prázdninách spoustu času, takže ideál. Strašně ráda bych sehnala někoho, kdo by to šel se mnou, ale zatím to moc nevypadá. Když tak půjdu sama. Kdybych totiž pořád čekala, že se objeví někdo, kdo by šel, taky bych tohle nemusela splnit nikdy.

Spartan race

A tohle je přesně položka, kterou bych ráda splnila 2021, ale moc to nevidím. Nevím, jaké budou podmínky a natrénováno zatím nemám, ale jednou to určitě poběžím a snažím se o to, aby to bylo co nejdříve. Tady ale parťáka potřebovat asi budu, tak snad to bude jednodušší hledání než na pochod kolem hranic.

Autoškola

Ano, je mi 21 a ano, stále nemám řidičák. Nicméně mám už hotovou teorii, takž doufám, že se to příští rok změní. Abyste pochopili, proč to mám na bucket listu – tohle, co je pro někoho samozřejmost, je pro mě velká výzva. Neumím si představit sama sebe za volantem a mám z toho docela dost strach. Takže jsem to od 18 posouvala a posouvala, až mi 21 a teprve teď snad dojde k realizaci.

Vybudovat druhý IG profil + blog

Kromě svého osobního profilu mám ještě jeden. Točí se hlavně kolem mého oboru, takže speciální pedagogiky a vlastně pedagogiky obecně. Moc mě to zajímá, baví, ráda dávám tipy ostatním a chtěla bych to pořádně vybudovat a časem si k tomu pořídit ještě druhý blog, protože cpát pedagogická témata sem mi nepřijde logické. A víte co? Mám pocit, že jsem si tam vytvořila úplně jiný svět, lepší svět. Najednou mi píšou úplně cizí lidé a já se s nimi bavím jako s přáteli… Lidé se stejnými zájmy. Je to úžasné

Kytara

Naučit se hrát na kytaru chci už taky hrozně dlouho, ale nějak se k tomu nemám. Kytaru jsem si koupila před 3 měsíci a zatím stojí v rohu. Opravdu nechci dopadnout jako jeden můj známý, který si koupil kytaru a začal se na ni učit až po 4 letech. Tak uvidíme.

A co vy? Jaká jsou vaše přání a cíle? 🙂

Doporučené

4 komentáře

 1. Ty jo, obejít ČR zní skvěle, to bych taky ráda podnikla! Co myslíš, jak dlouho by něco takového trvalo?
  Držím ti palce, ať se ti co nejvíc věcí vyplní/pořadí splnit. 🙂 A hezké Vánoce!

  1. No, nepůjdu samozřejmě přesně po hranici, takže to bude asi trošičku kratší, tipuju to tak na 2 měsíce 🙂 a děkuji moc za podporu
   Taky přeji krásné Vánoce

 2. Obejít ČR mě už kdysi napadlo, držím palce, aby se ti to povedlo.
  Jo a nejsi vůbec zvláštní, já jsem bez řidičáku ve 24… a nějak ho v plánu nemám. Možná časem. Hooodně časem. Snad se nebudu mezi osmnáctiletými cítit jako babka.

  1. Děkuji moc ☺️
   Jako upřímně, já se jako blbka necítila, ale to bude tím, že i v 21 vypadám přinejlepším na 17, tak nikdo nevěděl kolik mi je. Každopádně až přijde ten čas, tak držím palce 😁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..