Bomby do koupele – Bomb Cosmetics & Botanico

K Vánocům jsem dostala vytoužené bomby do koupele a teď tady o nich mám recenzi. Předpokládám, že Lush bomby znáte všichni, nicméně tady je recenze na ne až tak proslavené značky Bomb Cosmetics a Botanico které prodávájí krom bomb i mýdla, vonné svíčky a tak podobně. Ale v tomto článku jen o koupelových bombách.

Obě značky mají velký sortiment a já netuším, jak moc se od Vánoc změnil. To jen tak pro ujasnění, kdyby tam už něco neměli.

Od Botanico jsem měla možnost vyzkoušet koupelové koule s různými vůněmi jako jasmín, růži, čokoládu a doma mi zbyly ještě kokos a eukalyptus, protože na ty se nejvíc těším, tak si je šetřím.
Od Bomb Cosmetics jsem zase zkusila bomby z kakaového a bambuckého másla (to jsou ty dvě dole) a takový podobný “dortík” jako je na fotce, kde mě pobavila instrukce: Není určeno k jídlu. No, musím uznat, že vypadá přímo k sežrání.

Všechny ty bomby mají vesměs skoro stejné vlastnosti, tak si je dovolím popsat všechny v jednom. Kromě toho, že všechny opravdu krásně voní, tak všechny v sobě mají dost oleje, takže vás pěkně zvláční, ale kdo nemá rád pocit, že je namaštěný, tak mu tyto bomby nedoporučuji.

Po vhození do vody začnou šumět, ale nečekejte, že to udělá takový ten wow efekt, jako právě třeba bomby z Lushe, to fakt ne. Prostě jsou to voňavé, šumivé, cenově dostupné bomby do koupele, které plní to, co slibují a nemůžu jim nic vytknout. Kromě toho Botanico má moc hezké dárkové sady a Bomb Cosmetics odkazuje na jiné stránky s dárkovou kosmetikou, takže kdybyste nevěděli, čím někoho potěšit na Vánoce, narozeniny nebo jen tak, tohle je tip ode mě.

Doporučené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..