Bi-Oil

Skoro vypotřebovaný Bi-OilKdyž jsem přemýšlela, co si vybrat jako první článek na nové stránky, tak mi to nezabralo příliš času a rozhodla jsem se pro jeden produkt, o kterém vám přináším recenzi. Konkrétně jde (Jak jste si už přečetli v názvu.) o Bi-Oil, což je takový růžový olejíček, který je, podle mě, úplně na všechno.

V pubertě, okolo těch 13/14 let, jsem začala dost přibírat a pak taky hubnout. Tak to se mnou šlo jako na houpačce a udělaly se mi strie na bocích a hrudníku, na které nic nezabíralo. Zkoušela jsem různé krémy a mastičky, ale nic. Až jsem se dostala k tomuhle zázraku.

Vzadu na lahvičce je vypsáno, na co všechno Bi-Oil je. Konkrétně to jsou: jizvy, strie, stárnoucí pokožka, nejednotný odstín pleti a dehydrovaná pleť. Já jsem se ho rozhodla zkusit i na ekzém a byla jsem nadšená, protože opět zabral jako jediný ze všeho, co jsem vyzkoušela. Po (ne)poctivém používání začaly strie mizet a dneska už tam nemám téměř nic a ekzém zmizel úplně. Příjemně voní a opravdu hodně promastí pokožku.

Dále je vzadu návod k používání, kde se píše, že se má používat 2x denně nejméně 3 měsíce, ale i když jsem ho nedodržela , tak skvěle zabral. Celkem rychle se vstřebává a další výhodou je, že by měl být hypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku. Hlavní ingrediencí je PurCellin Oil a dále třeba vitamíny A a E nebo levandule či rozmarýn.

Ono se zdá, že je ho málo, ale ve skutečnosti ta spotřeba není taková, jak by se mohla zdát,pokud si s ním tedy nemažete celé tělo. Cena je jak kde. Za 60 ml lahvičku dáte kolem 200–300 kč, ale ze zkušeností říkám, že to za ty peníze stojí a až dodělám ten, co mám, tak si bez váhání pořídím další.

Doporučené

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.