Back to school nákupy 2017

Už se to pomalu blíží a na mě, jakožto budoucí  studentku maturitního ročníku, to působí tak nějak zvláštně. Abych si zvedla náladu, šla jsem nakupovat věci do školy, což jsou asi moje nejoblíbenější nákupy. Jo, jsem z těch lidí, co můžou do nekonečna chodit po papírnictvích a óchat a áchat nad tím, jak je ten bloček strašně moc roztomilý. V prvním článku ze série Back to school (ještě přesně nevím, kolik jich bude) vám třeba předám inspiraci, co si pořídit a na co nezapomenout.

Jako první tu mám, samozřejmě, sešity. Loni jsem měla takové ty sešity 5 in 1 a musím říct, že jakmile vám dojde v jednom předmětu místo, tak jste prostě v… Taky je celkem na prd, když si předměty seskládáte blbě a pak musíte ten obrovský, težký sešit tahat, i když ten den v něm potřebujete jen jeden předmět. Letos jsem si pořídila tyhle nádherné sešity s tvrdou vazbou. Malé jsou linkované, velké jsou kostičkované.

Hned po sešitech jsou na řadě psací potřeby. Píšu i perem i propiskou. Pera mám nejradši od Centropenu a letos jsem si pořídila reflexně žluté, abych byla dobře vidět. Z širokého sortimentu propisek mám stejně nejradši ty nejobyčejnější za pár korun, ať už modré nebo černé. Nakonec nesmí samozřejmě chybět tužky. Tyhle jsou z Tigeru, je jich osm a je na nich Monday – Sunday a na té osmé je Me-day, takže ta se nejspíše stane mou nejoblíbenější.

Z praktických věcí tady mám tekuté bělítko a 100 kusů barevných sponek, z nichž třetinu využiju, třetinu ztratím nebo půjčím a už nedostanu zpátky a ten zbytek se bude válet někde v šuplíku.
Uznávám, nálepky z velrybami nejsou praktická věc, ale nebylo na kam jinam je nacpat, tak mi poslouží jako přechod do blbostí, co ani tak nepotřebuju, ale prostě mám pocit, že je nutně musím mít.

Přesouváme se na barvičky. Koupila jsem si sadu šesti miniaturních zvýrazňovačů jen proto, že jsou prostě ohromně roztomilé a doma jsem, jako super bonus, zjistila že voní. A navíc mají super obal. Pak jsem dostala fixy, které mně osobně strašně moc připomínají fixy od Stabila, akorát jsou tak 10x levnější a v praktické krabičce.

Dále jsem v Tigeru neodolala a koupila si sešit, co vypadá jako jednorožec. Měli ho ještě v růžové verzi, ale doporučena mi byla modrá, protože jsem se prostě nemohla rozhodnout. A teď tak trochu zjišťuju, že se nemůžu rozhodnout, který předmět je tak dobrý, aby si tenhle sešit zasloužil. Jo, někdy jsem dost nerozhodný člověk.

A nakonec jsem si v 18 letech splnila svůj dětský sen a pořídila si sadu 32 gelových per, ze kterých jsem naprosto unesená. Už se vidím, jak si budu dělat barevné nadpisy, rámečky atd. a jak mi to vydrží cca první 3 dny.

 

Velké sešity (Pepco, 35,-)
Malé sešity (Pepco, 12,-)
Tužky (Tiger, 30,-)
Propisky (Pepco, 5,-)
Pero (Albert, 25,-)
Bělítko (Pepco, 12,-)
Sponky (Pepco, 12,-)
Nálepky (Tiger, 30,-)
Zvýrazňovače (Pepco, 29,-)
Fixy (Pepco, 49,-)
Jednorožčí sešit (Tiger, 90,-)
Gelová pera (Pepco, 89,-)

Doporučené

6 komentářů

    1. Děkuju, já bych mohla v papírnictví asi i bydlet. I když půlka věcí, co koupím, skončí na dně šuplíku v zapomnění. 😀

    1. Tak já si z Pepca pořídila snad 90 % mého školního “starter packu” 😀 Přijde mi totiž, že kvalitou se vyrovná spoustě značek, ale ceny jsou opravdu 5x – 10x nižší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..