Back to school DIY

Druhý článek do Back to school série.

Jako první tu mám DIY na vlastní diář.

Budete potřebovat: sešit s kroužkovou vazbou, lepidlo, gelovky, nálepky, sponky, obálku, lepíky, propisku, pravítko a barevné papíry.

Můžete si nakreslit plánovače jaké jen chcete a jaké vám vyhovují. Já mám měsíční plánovače na rychlý přehled (například o cvičení nebo o antikoncepci) a pak mám ještě týdenní, kam se toho vejde mnohem více (škola, blog atd.). Z barevného papíru jsem udělala “desky” a pak kartičku, která drží na sponce a díky ní se mi o mnoho snáz orientuje. Gelovky a nálepky jsou pro ty, co se vyžívají ve zdobení jako já.
Lepíky skvěle poslouží, pokud máte spíše neurčité plány a nechce se vám v diáři škrtat. A nakonec obálka, kterou jsem nalepila na zadní stranu a do které strkám právě nálepky, ale samozřejmě je použitelná na cokoliv jiného, co se do ní vejde.
Musím ještě poznamenat, že při tomto DIY, jsem krom lepidla dost ocenila oboustrannou lepící pásku.

 

 

 

 

 

 

 

Další DIY jsou klasicky sešity.

Budete potřebovat: lepidlo, sešity, balicí papír a hodně trpělivosti

Postup je tak jednoduchý, že víc už to ani nejde. Prostě vezmete lepidlo, natřete jednu stranu sešitu, nalepíte balicí papír, netřete druhou stranu sešitu a opět nalepíte balicí papír. Tady mám akorát jeden osobní tip a to ten, že než lepit balicí papír na sešit je lepší si ho položit na rovnou plochu a pak na něj ten sešit přitisknout.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako poslední DIY jsem si připravila jednoduchý tip na to, když se budete v hodině nudit.

Budete potřebovat: sešity, lepidlo, malé omalovánky

Malou omalovánku si jednoduše nalepíte na první stranu sešitu a když přijde nuda, můžete si s chutí vybarvovat a relaxovat i v hodině. Konkrétně já jsem doma našla mini mandaly, které splnily svůj účel víc než skvěle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na závěr pro vás mám takový malý Life Hack. Pokud máte předmět, kde dostáváte papíry, nalepte si do sešitu eurosložku (pokud je velká, s klidem ji ustřihněte). Papíry tak budete mít pěkně pohromadě a budou tam, kde mají být.

Doporučené

2 komentáře

  1. tak to je super diy! nikdy mi nenapadlo nalepiť si omaľovansku do zošita… je to super nápad :D. nakoľko… nie vždy som dávala pozor, ale kreslila som si dama, nakoľko ma to vždy bavilo… :D.

    KEJMY | GIVEAWAY .

    1. Děkuju moc 🙂 nenapadlo mě, že by to někoho mohlo tak nadchnout. Jsem ráda, že se ti líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..