A Cup of Style diář

Jedním z mých vánočních dárků byl i diář A Cup of Style a protože už mám na leden nějaké plány, tak jsem ho začala používat. Co se mi líbí, co ne a jaký je vlastně můj celkový dojem?

Tento diář nebyl překvapením, vybrala jsem si ho a hlavním důvodem bylo, že to není klasický, neosobní diář jako většina, co je na trhu. Jsem celkem detailista a můj diář musí mít krásný jak obal, tak hlavně vnitřek, což tento naprosto splňuje a je jedním z mála. Musím přiznat, že kvůli tomuto kritériu jsem “pohrdla” třeba i diářem Doller.

Celkový design se mi moc líbí, je jednoduchý a barvy k sobě překvapivě dobře ladí, další plus jsou tvrdé desky, ale mám 2 drobné výtky. První je gumička, která je sice praktická, ale mně by se diář víc líbil bez ní a druhá je, že na deskách jsou po lesku vidět “ťapance”, oboje jsou ale jen maličkosti.

Nadšená jsem z velké spousty plánovačů. V diáři jsou 2 roční, měsíční, týdenní a taky habit tracker, o kterém se rozpovídám za chvilku. Plánovače jsou přesně to, co potřebuju, protože toho začíná být víc a víc a, k mé velké nelibosti, to bude už jenom “horší”.

A tohle je habit tracker, ze kterého jsem naprosto nadšená a v diáři ho vidím úplně poprvé. Jde o to, že si zapíšete aktivitu a odškrtáváte si, jak ji zvládáte plnit. Tak doufám, že moje předsevzetí budou mít delšího trvání než jen do půlky ledna.

A nakonec klasický, týdenní přehled. Jsem naprosto unesená z toho, co všechno v diáři je a přesto není přeplácaný. Poznámky, “to do” list i malý měsíční přehled  jsou věci, které ve velkém množství diářů chybí a i to mě přesvědčilo, že tenhle bude ten pravý.
A co vy? Máte diář A Cup of Style? A jestli ano, co se vám líbí a co naopak ne?

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..