2 tipy pro lepší ráno

Přiznejte se. Kolik z vás nesnáší ranní vstávání? Taky jsem mu dlouho nemohla přijít na chuť, ale pak jsem začala chodit dřív spát a ráno už prostě déle spát nemohla, tak jsem si vymyslela 2 tipy, jak si ráno zpříjemnit. Vyzkoušet mohou i ranní ptáčata, protože proč nemít dobré ráno ještě lepší?

Meditace

Stačí 5 minut. Po probuzení si sedněte nebo zůstaňte ležet (pokud znovu neusnete) a na 5 minut se soustřeďte jen na svůj dech, bušení srdce nebo si k tomu můžete pustit zvuky přírody nebo relaxační hudbu. Slibuji vám, že těch 5 minut vám ohromně zlepší ráno a přenese se to do celého dne. Budete klidnější, milejší a šťastnější. Dovolte svojí mysli aspoň na těch pár minut úplně vypnout a odpočinout si. A že vám to ze začátku nejde a myšlenky vám utíkají? Nevadí. Tohle je o cviku a dá se to v pohodě naučit.

Hudba

Ale ne jen tak nějaká hudba. Tohle je spíš můj hodně osobní tip, takže si musíte zkusit, jestli vám bude fungovat. Zkuste své ráno začít s hudbou, které já říkám “povznášející hudba”. Jde o písničky, které ve vás vyvolají takový pocit, že až jakoby záříte a vaše energie přesahuje vaše tělo. Nevím, jak jinak to popsat, prostě je to pocit, že určitě musíte svítit jako vánoční světýlko. Pochopíte to nejspíš, když si poslechnete některé z takových písní. Přidávám sem ty, které jsou momentálně moje nejoblíbenější

Doporučené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..